W dniu 24 grudnia firma jest nieczynna. W pilnych sprawach prosimy o kontakt pod numerem tel. 667 030 000

O firmie


Firma JACKOWSKI Sp. z o.o. Maszyny i Piece Piekarskie istnieje na polskim rynku od 2003 roku. W 2023r. firma obchodziła 20-lecie działalności. Zajmujemy się sprzedażą maszyn i pieców do piekarni, cukierni oraz restauracji.

Swoją działaność rozpoczęliśmy od współpracy ze szwedzkim producentem pieców piekarskich firmą SVEBA-DAHLEN. Obecnie jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce firm SVEBA-DAHLEN, GLIMEK  oraz HOBA bv. Na polskim rynku reprezentujemy również firmy: Daub i Baktec Niderlandy, Tekno Stamap i Pietroberto Włochy, JAC Belgia, Huno Dania.

JACKOWSKI Sp z o.o.posiada swoją siedzibę w Chomęcicach koło Poznania, do której odwiedzenia serdecznie Państwa zapraszamy.
Nasi pracownicy służą pomocą i doradztwem przy doborze urządzeń do indywidualnych potrzeb technologicznych. Celem naszej działalności jest wdrażanie w polski przemysł piekarski i cukierniczy najnowszych technologii produkcji oraz świadczenie usług i sprzedaż maszyn najwyższej jakości. Współpracujemy ze sprawdzonymi i najlepszymi producentami maszyn i pieców piekarskich.

Unikalne, opatentowane rozwiązania techniczne stosowane w naszych urządzeniach, decydują o ich wysokiej jakości i niezawodności. Montaż i uruchomienie jest wykonywane przez naszych techników. JACKOWSKI Sp. z o.o. dysponuje samochodami serwisowymi z wyspecjalizowanym personelem do montażu i naprawy wszystkich oferowanych urządzeń. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny świadczony jest na terenie całego kraju, siedem dni w tygodniu 24h na dobę.

Przy podejmowaniu nowych inwestycji, jedną z najważniejszych kwestii jest zapewnienie ich ekonomicznie opłacalnego i bezpiecznego finansowania. Dla naszych klientów oferujemy pomoc i doradztwo w realizowaniu zakupów przy pomocy leasingu fabrycznego oraz programów pomocowych i preferencyjnych zarówno ze środków krajowych jak i z Unii Europejskiej.

Naszym celem nadrzędnym jest dobre zdanie i zadowolenie Klientów, dlatego też działamy profesjonalnie, sprawnie i rzetelnie. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, zapoznania się z naszą ofertą oraz rozpoczęcia współpracy, która przyniesie obydwu stronom wymierne korzyści.